Упродовж трьох днів, з 17 по 19 вересня ц.р., у Національному університеті “Львівська політехніка” триватиме ІІІ Міжнародний конгрес під назвою “Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування”. Його організаторами виступили Міністерство освіти і науки України, Львівська облдержадміністрація, Національний університет “Львівська політехніка”, Західний науковий центр НАН України, Всеукраїнська екологічна ліга.

Участь у конгресі беруть представники академічних і науково-дослідних установ і вищих навчальних закладів із багатьох регіонів України та закордону.

Привітав учасників наукового зібрання й побажав їм плідних результатів проректор із наукової роботи “Львівської політехніки” професор Зорян Піх.

На пленарному засідання з доповідями виступили заступник директора Інституту технічної теплофізики, член-кореспондент НАН України професор Юрій Снєжкін, завідувач відділу Інституту економіки природокористування та сталого розвитку НАН України професор Євген Хлобистов, доктор технічних наук, професор кафедри прикладної екології та збалансованого природокористування “Львівської політехніки” Ярослав Гумницький.

Основна тематика доповідей стосується проблем енергоефективних і екологічночистих теплонасосних технологій, політики сталого розвитку  України в аспекті адаптації міжнародних вимог та викликів сьогодення, питань сорбційних процесів в охороні навколишнього середовища.

У рамках конгресу відбудуться шість семінарів. Перший присвячений комплексному підходу в захисті навколишнього середовища: моніторингу, аудиту, системному аналізу та оцінці ризику й управління.

Науковці обговорять також питання відновлювальних і нетрадиційних джерел енергії, інноваційних природоохоронних технологій, формування освіти та виховання для збалансованого природокористування і сталого розвитку, ролі в цьому громадських екологічних організацій. Предметом обговорення стануть теоретичні та практичні аспекти сталого розвитку та в цьому контексті — організації екологічного туризму тощо.

Свої наукові праці на стендовій сесії конгресу представили майже 50 авторів.

 

            Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу