Освітній портал «Педагогічна ПРЕСА» розпочинає новий проект під назвою “Дистанційна журналістська практика” та запрошує всіх українських студентів узяти в ньому участь.

Про проект

Незалежно від обраного фаху будь-який студент може брати участь у проекті.
Журфаки як профільні публіцисти, а також студенти інших напрямків можуть висвітлювати події, писати наукові статті як в їхній профільній сфері, так і актуальні питання сучасності, що хвилюють молодь.

Довідка про публікацію на порталі надаватиметься незалежно від фаху, але за правилами проекту.

Мета проекту

Надання можливості творчій і обдарованій молоді України заявити про свій письменницький талант, навчитися писати професійно.
Сьогодні, в епоху глобалізації та тотальної інформатизації суспільства, вельми актуальними є професії без прив’язки до стаціонарного місця праці. Наш портал не залишається осторонь сучасних тенденцій і дає змогу обдарованій молоді долучитися до світу сучасної журналістики. А досвідчені журналісти нашого порталу, висококваліфіковані літературні редактори й ІТ-спеціалісти навчать вас створювати і поширювати інформацію в інтернет-просторі.

Освітній портал «Педагогічна ПРЕСА» пропонує студентам проходження дистанційної практики у такому форматі:

– ознайомлення з редакторською політикою та тематикою сайту за ЦИМ посиланням;

–  визначення актуальної для себе теми (всі перелічені теми орієнтовні й запропоновані лише для формування уявлення про тематику сайту, тому ініціативність вітається);

–   написання статті.

Вимоги до статті:

Кількість знаків – необмежена.

Вимоги до ілюстрацій: формат файлу – .jpeg, розмір файлу – не більше 2 Мб. Якщо місце фотографій принципове, самостійно розташуйте їх у документі word, у потрібному порядку. Але обов’язково прикріплюйте ті ж фото у .jpeg.

Мова статті – українська.

Освітній портал «Педагогічна ПРЕСА» залишає за собою право не публікувати тексти, що:

не стосуються  тематики сайту;

мають рекламний характер (див.: Умови розміщення реклами);

містять неперевірену чи недостовірну інформацію, наклепи, образливі та принизливі висловлювання, елементи відкритої агресії до навколишніх (зокрема з використанням нецензурної лексики);

характеризуються яскравим політичним забарвленням (заклики, пропаганда тощо);

закликають до розпалювання національної ворожнечі, расової, соціальної та політичної дискримінації, а також дискримінації на ґрунті релігійних переконань тощо.

Свої тексти надсилайте на адресу news@pedpresa.com.ua. У темі листа слід написати «Практика», в тілі листа обов’язково повинні бути зазначені:

  1. П.І.Б.
  2. Фактична адреса (не публікується, потрібна, щоб надіслати довідку).
  3. Повна назва навчального закладу, курс, факультет.
  4. Контактний номер телефону.

Публікація матеріалу безкоштовна, за винятком текстів рекламного характеру.

Якщо матеріал набирає 3 тисячі переглядів – Ви отримуєте ДОВІДКУ про проходження журналістської практики на Освітньому порталі «Педагогічна ПРЕСА» Міністерства освіти і науки України.

Набрати таку кількість переглядів нескладно, варто лише поширити інформацію про статтю в соцмережах і будь-яких інших придатних для цього ресурсах.

Освітній портал  «Педагогічна ПРЕСА» об’єктивно ставиться до конструктивної критики, тому всі ваші побажання і пропозиції щодо покращення роботи сайту надсилайте також на news@pedpresa.com.ua.

Сподіваємось на плідну співпрацю!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *