У селі Довге Тисменицького району на річці Дністер 56-річний Василь Левицький  урятував двох підлітків, які ледь не потонули.

Рятуючись від літньої спеки, троє приятелів вирушили на велосипедах у пошуках місця, де  можна було б скупатися. У їхньому рідному селі Рошневі немає водойм, тож 12-річному Віталію, 13- річному Святославу та 17-річному Володі довелося подолати 4 км до сусіднього села.

Діставшись до Дністра, хлопці поспішили у воду, хоча один з них не вмів плавати. Якоїсь миті наймолодший із юнаків,  повертаючись на берег, оступився, впав і його понесла течія. Святослав кинувся рятувати свого товариша та раптом і сам опинився у водяному полоні. Крики дітей про допомогу  почув  місцевий чоловік – 56-річний Василь Левицький, котрий  пас худобу неподалік. Чоловік саме теж ішов до річки скупатися. Не роздумуючи, сміливець кинувся рятувати підлітків. Одного за одним він виштовхав хлопців з води до берега.

За якийсь час хлопці повернулися додому. Батько одного з юнаків  повідомив про подію службу МНС, а ті  викликали швидку медичну допомогу. Лікарі, які пізніше оглянули хлопців удома, констатували, що їхньому здоров’ю нічого не загрожує.

За матеріалами ТУ МНС в Івано-Франківській області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу