Ректор Дніпропетровського національного університету Микола Поляков став академіком-астронавтом -Ректора Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара Миколу Полякова обрано академіком Міжнародної академії астронавтики.

Варто нагадати, що академію засновано 16 серпня 1960 року, під час ХХ Міжнародного конгресу з астронавтики. Сьогодні це незалежна неурядова організація, що сприяє співробітництву та розвитку астронавтики. Нині у чотирьох секціях Академії репрезентовано 75 країн.  Академія започаткувала дуже важливі серії «Космічних досліджень» та «Позиційних документів», у яких вивчаються проблеми космічного сміття, розглядаються можливості мешкання у Сонячній системі та поза її межами, управління знаннями у космічній діяльності; економічно вигідні місії спостереження за Землею тощо.

Сьогодні Україну в Міжнародній академії астронавтики представляють 30 науковців, серед яких такі відомі особистості, як Юрій Алексєєв, Олександр Дегтярьов, Леонід Кучма, Олександр Макаров, Борис Патон.

За матеріалами dniprograd.org

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *