Національний еколого-натуралістичний центр МОНмолодьспорту разом з Черкаською обласною державною адміністрацією провели Всеукраїнський педагогічний практикум «Світ творчості» на тему «Комплексний підхід у формуванні екологічної свідомості та залученні до науково-дослідницької роботи обдарованої молоді засобами позашкільної освіти».

У заході взяли участь директори республіканського (Автономна Республіка Крим), обласних, Київського та Севастопольського міських еколого-натуралістичних центрів учнівської молоді (станцій юних натуралістів).

Педагогічний практикум відбувся у Черкаському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості, що є провідним закладом серед установ позашкільної освіти Черкащини та має багаторічний і цікавий  досвід  щодо природоохоронної та екологічної роботи з дітьми.

На Всеукраїнському "Світі творчості" позашкільники переймалися екологічною свідомістю - img 0487


На практикумі обговорено актуальні проблеми координації еколого-натуралістичної роботи в системі закладів позашкільної освіти області, розвитку позашкільної еколого-натуралістичної та сільськогосподарської освіти, оновлення її змісту, впровадження в навчально-виховний процес сучасних технологій, новітніх досягнень.

Окрім того, директори ознайомилися з досвідом роботи загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області, а саме: Черкаським обласним центром еколого-натуралістичної творчості, Корсунь-Шевченківським районним будинком дитячої та юнацької творчості, Сахнівської авторської ім. О. А. Захаренка школи Корсунь-Шевченківського району, Коробівським навчально-виховним комплексом Золотоніської районної ради (робота шкільного лісництва), а також із досвідом організації Всеукраїнської експедиції «Екологос» на базі Канівського природного заповідника.

За підсумками роботи педагогічного практикуму до друку готується збірка «Світ еколого-натуралістичної творчості».

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *