Днями  координатори Громадського об’єднання «Центр освітнього моніторингу» та волонтери 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади зустрілися з учнями спеціалізованої школи № 43 м. Києва.

У рамках акції «Лист дитини захиснику країни» учні підготували для українських військових, які перебувають у зоні АТО, майже сотню листів і зібрали 6 пакунків необхідних речей.

Водночас школярі хотіли більше дізнатися про своїх захисників на сході країни, яким ця допомога й листи будуть передані.

Волонтери розповіли учням про історію 128-ї бригади, що була створена ще у XVIII столітті. Діти з цікавістю дізнавалися, що під час Другої Світової війни одним із бойових завдань 128-ї бригади було визволення Криму, а в 1991 році командир цієї бригади був першим серед військових, хто оголосив про підтримку Української Державності.

Також представники Центру освітнього моніторингу показали школярам речі, які є надзвичайно важливим для кожного бійця в зоні АТО: аптечку, рацію і, звісно, дитячі листи.

Волонтери поділилися з учнями спостереженням, що, як тільки привозять військовим у зону АТО зібрану допомогу, солдати насамперед читають дитячі листи, а ще ходять з ними на бойові завдання.

Під час розмови школярі поділилися з волонтерами думками, чому важливо допомагати українським захисникам на сході, і передали кілька відеозвернень для бійців 128-ї бригади.

Координатори Центру освітнього моніторингу та волонтери подякували дітям за всі побажання, зібрану допомогу та підтримку, які для українських солдат є надзвичайно важливими. А також висловили велику подяку директору школи, педагогічному колективу та батькам за патріотичне виховання дітей і формування гідного майбутнього України.

Лист учня 2-го класу однієї з луганських шкіл українському солдату:

«Я народився в чудовій країні  – Україна –  в місті Луганськ. Я дуже люблю своє місто. Зараз там йде війна, лунають вибухи, страждають діти, гинуть мирні люди. Я дуже хвилююся за своє місто. Моє велике бажання – щоб якнайшвидше закінчилася війна.

Усі діти України хочуть миру, щоб не гинули їхні батьки.

Ми з матусею були в Лаврі і молимося за мир в нашій країні. Кожному з  нас необхідно робити добрі вчинки, допомагати своїй рідній країні та любити одне одного».

Пилип, 2-й клас

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу