Міністерство освіти і науки повідомляє про оприлюднення 23 вересня 2014 року на офіційному веб-сайті (рубрика «Громадське обговорення») проекту наказу МОН «Про затвердження Змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.12.2003 № 847»

У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 року № 233 «Про внесення змін до Порядку ліцензування діяльності з надання освітніх послуг», з метою створення умов для підвищення якості вищої освіти та розвитку діяльності вищих навчальних закладів Міністерством освіти і науки України розроблено проект наказу.

Прийняття цього наказу дасть змогу підвищити якість вищої освіти та стимулюватиме використання ресурсних можливостей навчальних закладів безпосередньо для розвитку освітніх програм.

Проект регуляторного акта розроблено Управлінням ліцензування, акредитації та нострифікації МОН (м. Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 481-32-89; e-mail:svetlana_dan10@ukr.net).

Строк приймання пропозицій і зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу – до 23 жовтня 2014 року.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати на адресу Міністерства освіти і науки України: м. Київ, просп. Перемоги, 10; а також на адресу Держкомпідприємництва – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, або на електронну адресу: inform@dkrp.gov.ua.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу