Урочисте відкриття другої лабораторії інформаційних технологій в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”, що відбудеться у четвер, 25 вересня 2014 року, в приміщенні ауд.107а V навчального корпусу університету (вул. С.Бандери, 28-а). Початок о 16 годині 30 хвилин.

Лабораторія створена за сприяння відомої американської ІТ-компанії EPAM systems.

Перша подібна спільна лабораторія у “Львівській політехніці” була відкрита 19 квітня 2011 року. За час її існування тут завершили навчання:

вісім груп за напрямом Java загальною кількістю 195 осіб, із яких зараховано на роботу в компанію EPAM systems 106 випускників;

група кількістю 21 особа за напрямом DBBI (бази даних, бізнес-аналіз), із яких зараховано в компанію EPAM systems 14 випускників;

 група кількістю 21 особа за напрямом JavaScript, із яких зараховано в компанію EPAM systems 12 випускників.

У новоствореній лабораторії заплановано проводити заняття одразу трьох груп студентів за напрямами NET, PHP, DevOps.

 Найближчим часом відбудеться тестування і набір слухачів у групи за всіма напрямами.

            Для довідки

 EPAM Systems — американська ІТ-компанія, виробник програмного забезпечення. Її відділення розташованні в 17 країнах. Була заснована в 1993 році в Принстоні (штат Пенсильванія) двома однокласниками Аркадієм Добкіним і  Леонідом Лознером. Назва компанії походить від словосполучення «Effective Programming for America».

Перші офіси компанії  відкриті  у США та Білорусі. Пізніше з’явилися  центральний північноамериканський офіс в Лоренсвіллі і центральний європейський офіс у Будапешті, а також представництва з обслуговування клієнтів у Великій Британії, Німеччині, Росії, Казахстані, Україні, Польщі, Швеції, Швейцарії.

У березні  2004 року EPAM придбала фірму Fathom Technology в Угорщині, а у вересні 2006 року –  VDI  в Росії, створивши єдину компанію під назвою EPAM Systems, в штаті якої нині працюють  2200 співробітників.

 Основна діяльність компанії зосереджена на ІТ-консалтингу, розробці програмного забезпечення, інтеграції додатків, портуванні та міграції додатків, тестуванні програмного забезпечення, створенні виділених центрів розробки на базі  EPAM Systems, розробці  цифрових стратегій. Доходи компанії в 2013 році становили  $555,1 млн.

EPAM Systems спільно з університетами в різних країнах світу активно займається навчанням студентів. Фірма заснувала Вищу школу програмування. Восени 2006 року цей навчальний центр став внутрішнім підрозділом EPAM Systems і зараз займається підготовкою потенційних працівників фірми.

            Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу