Президент України Петро Порошенко призначив гранти для проведення наукових досліджень 42 молодим українським вченим. Серед них — троє представників Національного університету “Львівська політехніка”. Про це йдеться на офіційному сайті глави держави.

Президентський грант, зокрема, отримав   кандидат технічних наук, старший науковий співробітник “Львівської політехніки” Назарій Андрущак.  Він проводить  дослідження на тему: “Розробка програмно-апаратного комплексу для експериментальних вимірювань показників заломлення анізотропних матеріалів у діапазоні від видимих до міліметрових довжин хвиль”.

Кандидату технічних наук, докторантові  університету Дмитрові Волинюку надано грант для проведення наукового дослідження “Розроблення білих органічних світлодіодів на основі фосфоресцентних іридієвих комплексів для енергоощадних елементів освітлення”.

Такий же грант отримав   кандидат хімічних наук, науковий співробітник “Львівської політехніки” Олександр  Шаповал для проведення наукового дослідження “Нові люмінесцентні та сцинтиляційні полімер-мінеральні наночастинки на основі солей рідкісноземельних елементів для маркування патологічних клітин та детекції випромінювання”.

Щорічні президентські гранти для підтримки наукових досліджень молодих учених засновані в 2003 році. Згідно з Указом Президента України  № 315/2002 “Про додаткові заходи щодо підтримки молодих учених”, їх розмір встановлений у таких межах: для докторів наук (до 35 років) — 7  грантів по 30 тис. гривень кожен; докторантів (до 33 років) — 20  грантів по 25 тис. гривень кожен; кандидатів наук (до 30 років) — 50  грантів по 20 тис. гривень кожен.

            Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу