У Дніпропетровську триває Всеукраїнська акція «Лист пораненому», ініційована Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством оборони України.

Щодня до розташування військового госпіталю для поранених військовослужбовців надходять десятки листів та малюнків від дітей і підлітків із різних регіонів України.

— Переважна більшість послань надходить поштою, дещо привозять дівчата та хлопці особисто, — розповів заступник начальника військового госпіталю з виховної роботи майор Сергій Бачинський. — Усього ж за останні два місяці наш госпіталь отримав майже 500 листів, малюнків та яскравих подарунків.

Найчастіше діти малюють захисників Вітчизни, блакитне мирне небо та сонечко. Вони висловлюють вдячність нашим солдатам та офіцерам, а також бажають воїнам міцного здоров’я. Учасники акції звертаються до військовослужбовців як до рідних та дорогих людей, повідомляє сайт Міністерства оборони України.

«Дорогі солдати Української армії! Ви нас не знаєте, але ми знаємо про Вас дуже багато. Ми знаємо, що у цей важкий час Ви оберігаєте кордони нашої держави, і не тільки оберігаєте, але й воюєте, бережете наш сон і спокій, наше життя. Ви захищаєте наші родини. Ми захоплюємося вашим героїзмом, мужністю і відвагою. Ви ціною власного життя захищаєте мир, єдність і майбутнє України. Нам би хотілося, щоб цей лист приніс вам хоч трохи тепла, щоб дав відчути любов, з якою ми думаємо про вас, а ще надав багато сил для захисту нашої України. Ми хочемо жити у вільній країні, де буде мир і добробут. За Вас, дорогі солдати, моляться наші матусі і бабусі. Ми віримо у вас! Ми пишаємося вами! Нехай ваші гарячі серця, світлий розум та міцні руки вбережуть нашу Україну! Повертайтеся до дому живими і здоровими! Ми чекаємо вас!» — йдеться в одному зі звернень.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу