Нещодавно в залі Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань», у рамках мистецької благодійної акції, проведено виставку-продаж картин, виробів декоративно-прикладного мистецтва митців Уманщини. До акції активно долучилися студенти та викладачі кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: доценти Ольга Музика та Леонід Базильчук, заслужений майстер народної творчості України Олена Поліщук і член Національної спілки художників України Геннадій Клещар, студенти Оксана Лавриченко, Стас Бобай, Олеся Романченко, Наталія Луценко та інші юні художники. Всі вони безкорисно віддали для благої справи свої творчі доробки.

Представлені на виставці роботи вражали різножанровістю, тож цінителі прекрасного були задоволені, і кожен знайшов собі витвір до душі. В день відкриття одразу було продано декілька робіт митців УДПУ, решту ж реалізовано протягом тижня, доки тривала акція. Виручені від аукціону кошти, а це приблизно 9000 грн., передали сім’ям уманчан, загиблих під час АТО на сході нашої держави.

Благодійно-патріотична акція дала можливість усім висловити свою повагу, вдячність, турботу, яку ми відчуваємо до наших героїчних воїнів-захисників.

 Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу