Із 14 до 16 жовтня 2014 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою: вул. Салютна, 2-Б (ст. метро «Нивки») Міністерство освіти і науки України спільно з Національною академією наук України та з участю представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, вищих навчальних закладів, наукових установ, неурядових організацій проведуть інформаційно-комунікативний захід «Науково-технологічне забезпечення оборонно-промислового комплексу України». 

До участі у форумі запрошуються провідні вчені наукових установ і вищих навчальних закладів, інженери та конструктори державних підприємств, керівники міністерств, національних академій наук, представники бізнесових кіл, посли та працівники посольств іноземних держав в Україні.

У відкритті форуму передбачається участь членів Уряду України, представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій.

Основним завданням заходу є визначення потенціалу забезпечення перспективними вітчизняними розробками та технологіями, спрямованими на забезпечення Збройних сил України сучасним вітчизняним озброєнням, технікою, устаткуванням та обладнанням, необхідним для ефективної оборони країни; виявлення перспективних напрямів наукових досліджень для забезпечення потреб оборонно-промислового комплексу.

У рамках заходу планується представлення наявних зразків продукції для оборонно-промислового комплексу, завершених проектів, готових до впровадження у виробництво, та перспективних дослідно-конструкторських робіт за тематичними напрямами: високоточна зброя, індивідуальний захист, прилади та системи інфрачервоного діапазону, високоточне позиціонування цілей та об’єктів тощо, а також проведення наукової дискусії з питань комплексного забезпечення потреб Збройних сил України.

У рамках ділової програми заходу його учасники зможуть обмінятися практичним досвідом у сфері науково-технічного співробітництва в оборонно-промисловій сфері, обговорити спільні проблеми та нагальні питання, знайти нових партнерів і клієнтів, закласти фундамент для майбутнього розвитку бізнесу.

Реєстрація учасників форуму за посиланням: reg.itdev.org.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу