Учора відбулося друге засідання Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України.

У засіданні взяли участь 52 (із 101) представників інститутів громадянського суспільства – членів Громадської ради при МОН.

Учасників засідання поінформовано про погодження Міністерством Положення про Громадську раду, затверджено офіційний бланк Громадської ради при МОН України та результати засідання Правління Громадської ради, що відбулося 22 вересня 2014 року за участі голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілії Гриневич, де обговорювались питання реформування освітньої галузі та співпраці Комітету з Громадською радою.

Відповідно до порядку денного засідання затверджено План роботи Громадської ради при МОН України на ІV квартал 2014 року, структуру Громадської ради та персональний склад її комітетів.

Під час засідання також обговорювались питання щодо організації роботи тимчасових робочих груп Громадської ради та порядок здійснення листування комітетів і тимчасових робочих органів Громадської Ради.

У відповідь на виклики сьогодення Громадська рада прийняла рішення про підготовку відкритого листа до керівництва країни, проект якого схвалено на засіданні. Звернення обумовлене загрозою руйнування системи освіти у зв’язку з можливим обмеженням фінансування галузі.

Наступне засідання Громадської ради при МОН заплановане на 31 жовтня 2014 року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу