Днями в Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулась інавгураційна лекція професора Болонського університету, референта та наукового координатора українсько-італійського проекту університету «Інклюзивна освіта в Житомирі» Дімітріса Аргіропоулоса.

За успішну реалізацію проекту вдосконалення діяльності служб із роботи з дітьми дошкільного віку, покращення відносин «сім’я-суспільство-школа» для дітей з особливими потребами віком 0-6 років у Житомирі та відповідно до підписаної Житомирським державним університетом імені Івана Франка згоди на співпрацю з Центром Солідарності Реджо Емілії та громадською організацією ІСКОС Емілія Романія, Вчена рада університету прийняла рішення нагородити Дімітріса Аргіропоулоса відзнакою «Почесний професор Житомирського державного університету імені Івана Франка». На початку лекції почесну відзнаку професору Болонського університету вручив ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Пан Дімітріс зазначив, що наш університет насамперед для нього це – співпраця.

«Житомирський державний університет для мене – це асоціація співпраці та робота на території Житомирщини з тем, що стосуються інклюзивної освіти. Я мав можливість працювати із професором Музикою, з яким ми зробили багато семінарів і дослідів. І зараз разом продовжуватимемо з більшою системою. Також я у дуже близькому контакті з ректором. Я дуже йому віддячую, бо він гарна людина», – сказав професор Болонського університету.

Студенти із захопленням слухали виступ Дімітріса Аргіропоулоса про впровадження інклюзивної освіти. А після завершення лекції з великим бажанням фотографувалися з професором Болонського університету та активно спілкувалися.

«Це не перший візит професора Дімітріса Аргіропоулоса до ЖДУ імені Івана Франка. Він завжди був і є бажаним гостем для  франківців. Із 2012 року професор Болонського університету провів серію зустрічей і семінарів. Сьогодні до початку лекції ми обговорили подальшу тісну співпрацю ЖДУ імені Івана Франка з Болонським університетом», – коментує ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу