Нагадаємо, що першу навчальну лабораторію інформаційних технологій ця фірма відкрила в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій національного університету “Львівська політехніка” три роки тому. За час її існування тут на 20 робочих місцях  пройшли навчання 195 студентів, із яких 106  випускників  зараховано на роботу до компанії EPAM systems.

Урочисте відкриття другої спільної з університетом лабораторії (теж на 20 робочих місць) відбулося днями у вестибюлі V навчального корпусу. Ця подія викликала неабиякий інтерес студентської молоді, адже розголос про успішну  роботу першої лабораторії  пішов далеко за межі “Львівської політехніки”.

За словами директора Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій  професора Миколи Медиковського, бажання навчатися в лабораторіях нашого університету виявляють студенти різних ВНЗ Львівщини.

Проректор із науково-педагогічної роботи “Львівської політехніки”, завідувач кафедри програмного забезпечення професор Дмитро Федасюк від імені ректора подякував керівництву фірми EPAM systems за той бонус, за нові можливості в покращенні якості освіти студентів-політехніків. Він, зокрема, наголосив,  що IT-компанії очікують від випускників ВНЗ глибоких знань, компетенцій і вмінь, щоб виконувати складні завдання в галузі інформаційних технологій.

Директор Львівської філії EPAM systems,  випускник “Львівської політехніки” Михайло Лазор, повідомив присутнім, що зараз у регіональному офісі фірми працюють 600 програмістів. І, попри складну економічну ситуацію, ринок цих послуг потребує нових фахівців. Цілком можливо, що в 2015 році у Львові фірма матиме до тисячі програмістів.

Він зазначив також, що програмісти зі стажем роботи 3-5 років заробляють від 2 до 4 тисяч доларів на місяць. І Михайло Лазор, і ресурсний менеджер EPAM, звертаючись до студентів, акцентували на такій думці: “Треба ставити перед собою високу мету та визначати той шлях, що веде до здійснення цієї мети”.

            Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу