Розпочався соціальний проект «Samsung назустріч знанням», завдяки якому Samsung обладнає сучасними «смарт-класами» 6 українських шкіл.

1 жовтня 2014 року – Компанія «Samsung Electronics Україна» оголошує про початок загальнонаціонального освітнього конкурсу «Samsung назустріч знанням», що проходитиме за підтримки Міністерства освіти і науки України. Ця соціальна ініціатива є частиною глобальної програми «Samsung. Надія для дітей», мета якої  – привернути увагу громадськості до соціально значущих проблем і надати реальну допомогу у сфері освіти та охорони здоров’я дітей.

Цього року проект «Samsung назустріч знанням» триватиме з 1 жовтня до 30 листопада 2014 року і складатиметься з двох основних етапів. За результатами першого етапу, під час якого будуть розглянуті есе команд, що подали заявки на участь у конкурсі, експертне журі обере 15 напівфіналістів. Під час другого етапу команди мають представити відеопрезентації, що розкривають їхнє бачення теми конкурсу – «Школа майбутнього». За підсумками публічного голосування 5 команд, чиї роботи будуть визнані найкращими, отримають для своїх шкіл «смарт-класи» від Samsung. Унікальне обладнання, що входить до складу «смарт-класу» – інтерактивна дошка, планшети, монітор, ПК і МФУ – дадуть можливість значно підвищити рівень взаємодії між вчителями та учнями під час навчального процесу.

Також один смарт-клас отримає школа, чия робота не набрала потрібної кількості голосів, але, на думку президента компанії «Samsung Electronics Україна»  пана Ю Джей Сула, заслуговує на особливу оцінку.

«Конкурентна перевага будь-якої держави на світовій арені визначається не тільки економічними показниками і політичними успіхами, а й досягненнями в галузі освіти та науки. Тому ми постійно працюємо над покращенням своїх соціальних ініціатив, підвищуючи їх ефективність й адаптуючи їх до найактуальніших потреб суспільства. Завдяки таким проектам, як «Samsung назустріч знанням», ми робимо навчальний процес більш цікавим, інтерактивним і, відповідно, ефективним», – говорить Людмила Притула, керівник відділу бренд-маркетингу та PR компанії «Samsung Electronics Україна».

Проект буде реалізовано за підтримки медіа-партнерів: видання «Новий час», освітнього ресурсу «Острів знань» та Всеукраїнського фонду «Крок за кроком», що сприяє реалізації освітніх реформ.

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному сайті проекту «Samsung назустріч знанням»: education-samsung.com.ua.

«Смарт-класу» від Samsung укомплектований так: інтерактивна дошка Samsung, 30 планшетів Samsung Note 10.1 2014 edition/Tab 4, монітор і комп’ютер для вчителя, багатофункціональний пристрій, шафа для зарядки і зберігання планшетів. Крім того, «смарт-клас» від Samsung буде обладнано спеціальним програмним забезпеченням.

Загальнонаціональний освітній проект «Samsung назустріч знанням», який є частиною глобальної програми «Samsung. Надія для дітей», проходить в Україні з 2006 року. За попередні шість років у проекті взяли участь 5648 шкіл, було отримано понад 9100 есе. У 43 школах по всій Україні були встановлені мультимедійні лабораторії від Samsung.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу