Нагородження переможців і призерів фінальних змагань «Старти надій» -У селищі міського типу Ворохта, що на Івано-Франківщині, фінішували традиційні Всеукраїнські змагання серед школярів «Старти надій». Організатором цього надзвичайно важливого національного заходу виступив Комітет із фізичного виховання та спорту МОН України.

Упродовж кількох днів за нагороди боролися юні спортсмени з 17 областей України. Вони змагалися на дистанціях 60, 800 і 1000 метрів, в естафеті, стрибках у довжину, з метання м’яча тощо.

Загальнокомандну перемогу здобули учні Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 – 2121 очко. Другими фінішували юні спортсмени Вінницької ЗОШ-27, які набрали 2114 очок. Бронзовими медалістами стали хлопці і дівчата загальноосвітньої школи міста Часів Яр Донецької області. Вони програли срібним призерам тільки п’ять очок.

В урочистому закритті  фінальних змагань «Старти надій» узяв участь голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайло Мельник. Він передав учасникам фінальних змагань найщиріші вітання від віце-прем’єр-міністра України Олександра Сича та міністра освіти і науки України Сергія Квіта, а також побажав хлопцям і дівчатам нових успіхів на спортивних аренах. Крім того, Михайло Григорович вручив нагороди переможцям змагань «Старти надій».