Лицарські бої в Українському державному центрі позашкільної освіти -Для шанувальників історичної подорожі в добу Київської Русі в лабораторії історичної реконструкції Українського державного центру позашкільної освіти відбулися відкриті заняття гуртків.

Захід розпочався з майстер-класу із виготовлення захисного спорядження середньовічного воїна. Всі охочі змогли долучитися до плетіння справжньої кольчуги, а потім приміряти її. Чимала вага воїнського спорядження наших мужніх предків вразила присутніх: хлопці зрозуміли, чому середньовічний воїн неодмінно мав бути фізично сильною людиною.

Сама ж реконструкція турніру з історичного фехтування проводилася виключно за правилами лицарських турнірів. Також неперевершене враження на учасників заходу справила стрільба з лука – сагайдаки зі стрілами, важке натягування тятиви, точне прицілювання, перші влучання.

Приємно вразила атмосфера майстер-класів від відомих майстрів полімерної глини та глазурування. Діти ліпили та розмальовували сережки, кулони, браслети та намисто, які згодом кожен зміг забрати собі на згадку про цей день.

Український державний центр позашкільної освіти гостинно запрошує дітей і молодь на нові відкриті заняття гуртків та в надзвичайно цікавий і різноманітний світ позашкільної освіти, де дитячі мрії втілюються в життя!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *