2 жовтня 2014 року, напередодні Дня працівників освіти, до Київського університету імені Бориса Грінченка завітали прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, міністр освіти і науки України Сергій Квіт і голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Михайлівна Гриневич.

З першим словом до присутніх звернувся ректор університету Віктор Огнев’юк. Лілія Гриневич, окрім традиційних привітань, побажала «багато сил і наполегливості на нашому європейському шляху, шляху до дому, до Європи, яка нас сьогодні не просто притягує, а є справді нашим домом за системою вартостей України».

Сергій Квіт, серед іншого, нагадав, що саме Київський університет імені Бориса Грінченка – один із небагатьох університетів у Києві, що інституційно підтримав Революцію Гідності. «Професія вчителя є дуже потрібною та престижною, а вплив педагогів на суспільство є просто величезним, адже всі люди протягом свого життя згадують свого першого вчителя та своїх найкращих учителів», – наголосив міністр освіти і науки.

– Я маю честь виступити перед вами та попросити вас робити велику справу для країни. Велику справу в тому, що Україна може творити великі звершення тільки тоді, коли є кому це робити, коли є люди, які знають, які вміють, яких ви навчили, яким ви заклали основи знань і сформували цим особистість кожного. Від вас залежить формування особистості України, і саме тому на нашому з вами шляху дуже багато змін, які треба провести. Ще раз наголошую, що такі зміни проводяться виключно людьми, – зазначив Арсеній Яценюк.

– Успішна країна – не та, в якої є нафта, успішна країна – та, яка знає, як замінити нафту і газ. Зараз дуже складні часи для країни, і найважливіше – це наша віра в те, що всі разом, спільно ми переможемо. Найважливіший здобуток для нас зараз – мир. Від вас насправді залежить доля країни, ви – ті, хто формує образ країни і її майбутнє, – підсумував прем’єр-міністр України.

Учасники зустрічі мали можливість особисто звернутись до гостей. Було порушено проблеми мотивації молодих учителів, соціального пакета для педагогів, залучення та підтримки приватного сектору у відкритті дитячих садочків, політики Міністерства освіти і науки України щодо роботи шкіл на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей тощо.

У рамках візиту високопосадовці взяли участь у нагородженні працівників Київського університету імені Бориса Грінченка подяками Кабінету Міністрів України за вагомий внесок у забезпечення розвитку національної освіти, сумлінну працю та високий професіоналізм.

Також гості ознайомилися з матеріально-технічною базою Університету, відвідали навчальний Центр тележурналістики «Астудія».

Прес-центр КУ імені Бориса Грінченка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу