0 448
У літній школі робототехніки дітей познайомили із роботом "Шибеником" 10 Липня, 2012 Педагогічна Преса

Днями завершила роботу Всеукраїнська літня школа робототехніки, яку організували для дітей працівники кафедри фотоніки Національного університету «Львівська політехніка». Провели її в рамках Малої технічної академії наук в університетському відпочинковому комплексі в селищі Славському в Карпатах.

Як розповідає керівник школи доцент кафедри Василь Татарин, разом із відпочинком діти, які представляли різні регіони України, активно займалися науково-дослідницькою роботою. Школа діяла два тижні, а заняття в ній проводили кращі викладачі у галузі робототехніки.

У навчальній програмі школи передбачалося ознайомити учнів з історією та сьогоденням найстарішого у Східній Європі й Україні вищого технічного навчального закладу. Вони мали змогу послухати лекції з основ побудови сенсорних систем роботів.

Для ілюстрації теоретичних положень юним конструкторам був запропонований робот «Шибеник», якого розробили старшокурсники кафедри фотоніки Олександр Димарчук і Тарас Естернюк. Ця розумна машинка виявила неабиякі здібності: вона була набагато кмітливішою порівняно із стандартними роботами Лего. Це й недивно, бо роботи команди цієї кафедри завоювали нещодавно гран-прі на престижних міжнародних змаганнях «Roborace 2011 – 2012».

Велике зацікавлення у слухачів школи викликали також лекції директора Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації Львівської політехніки кандидата фізико-математичних наук О. С. Захар’яша, доцентів С. М. Ключковського та Р. В. Кочана.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *