У літній школі робототехніки дітей познайомили із роботом "Шибеником" - imagesCAL81GV0Днями завершила роботу Всеукраїнська літня школа робототехніки, яку організували для дітей працівники кафедри фотоніки Національного університету «Львівська політехніка». Провели її в рамках Малої технічної академії наук в університетському відпочинковому комплексі в селищі Славському в Карпатах.

Як розповідає керівник школи доцент кафедри Василь Татарин, разом із відпочинком діти, які представляли різні регіони України, активно займалися науково-дослідницькою роботою. Школа діяла два тижні, а заняття в ній проводили кращі викладачі у галузі робототехніки.

У навчальній програмі школи передбачалося ознайомити учнів з історією та сьогоденням найстарішого у Східній Європі й Україні вищого технічного навчального закладу. Вони мали змогу послухати лекції з основ побудови сенсорних систем роботів.

Для ілюстрації теоретичних положень юним конструкторам був запропонований робот «Шибеник», якого розробили старшокурсники кафедри фотоніки Олександр Димарчук і Тарас Естернюк. Ця розумна машинка виявила неабиякі здібності: вона була набагато кмітливішою порівняно із стандартними роботами Лего. Це й недивно, бо роботи команди цієї кафедри завоювали нещодавно гран-прі на престижних міжнародних змаганнях «Roborace 2011 – 2012».

Велике зацікавлення у слухачів школи викликали також лекції директора Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації Львівської політехніки кандидата фізико-математичних наук О. С. Захар’яша, доцентів С. М. Ключковського та Р. В. Кочана.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *