Конференція на тему: Brain DrainBrain Gain: світовий контекст та українські реалії” відбудеться 8 жовтня 2014 року, її організовують і проводять Міністерство освіти і науки України, Львівська обласна державна адміністрація та Національний університет «Львівська політехніка».

 Початок:  о 9 годині.

 Місце проведення: 204 ауд.  головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка», (вул. С. Бандери, 12, 2-й поверх)

 Конференція присвячена дослідженню проблем відтоку з України кваліфікованих фахівців. Її метою є розробка рекомендацій щодо формування необхідних важелів державної політики для отримання переваг від кваліфікованої міграції. На конференції будуть оприлюднені результати першого етапу соціологічного дослідження міграційних настроїв серед студентів ВНЗ м.Львова, проведеного Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків із діаспорою «Львівської політехніки» навесні 2014 року.

У конференції візьмуть участь: міністр освіти і науки України Сергій Квіт, голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Валерій Пацкан, ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало,  голова Ради молодих вчених «Львівської політехніки» Оксана Юринець, голова Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Манфред Профазі, а також відомі українські та зарубіжні  науковці у сфері міграції. Модератор конференції – директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Ірина Ключковська.

За додатковою інформацією звертатися: тел. 258-01-51; 258-01-61 чи email: press@miok.lviv.ua.

Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу