З 1 вересня для десятикласників Кіровограда впроваджується проект «Майбутній Захисник Вітчизни». Надалі управління освіти Кіровоградської міської ради передбачає перехід до викладання предмета «Захист Вітчизни» в базових навчальних закладах (НВО № 16, школа-інтернат, НВК № 26). Проект дав змогу ефективніше проводити навчання, оскільки юнаки протягом шести уроків займаються тільки військовою підготовкою і мають змогу відпрацювати як практичні, так і теоретичні питання ретельніше.

Днями посадовці Кіровоградської міськради відвідали уроки й ознайомилися з навчально-матеріальною базою НВО № 16. Для кабінету «Захист Вітчизни» придбаний мультимедійний комплекс та інтерактивний лазерний тир (перший в українському ЗНЗ), що дає можливість педагогам проводити практичні заняття з вогневої підготовки, прикладної фізичної, тактичної підготовки, відпрацьовуючи всі практичні навички протягом цілого навчального дня. Учні залюбки ділилися своїми враженнями після уроків і навіть не розходились на перерви.

Реалізація проекту стала можливою і завдяки вчителю вищої категорії Сергію Савенку, який має військово-педагогічну освіту. Цей проект став змістом його життя. Вчитель не тільки на високому рівні володіє інтерактивними та інформаційними технологіями, а й вболіває за якісне виконання своєї справи.

Саме такий підхід до викладання предмета «Захист Вітчизни» – не теоретично, а практично навчати дітей, які в майбутньому зможуть захищати Батьківщину, надавати першу долікарську допомогу на полі бою, користуватися зброєю – зробить наших учнів «Майбутніми захисниками Вітчизни».

За інформацією департаменту освіти і науки 

Кіровоградської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу