У НУХТ вдосконалюють Центр дистанційного навчання -Днями  в НУХТ відбулося урочисте відкриття Центру дистанційного навчання за участі ректора НУХТ Сергія Іванова та представників компанії-партнера TP-LINK Technologies – головного маркетинг-менеджера Ігоря Михаліцина й провідного фахівця з новітніх продуктів компанії й лектора Мережевої академії TP-LINK Сергія Тарасюка.

Також у церемонії взяли участь: проректор університету з навчальної роботи Володимир Криворотько, декани факультетів Михайло Масліков, Петро Шиян, Юрій Карлаш, Григорій Гончаров, Олександр Шевченко, Степан Дичковський, Сергій Блаженко, начальник відділу технічних засобів навчання та дистанційної освіти Олександр Голубов, директор Центру інтелектуальних комп’ютерних систем Юрій Безкоровайний, начальник відділу внутрішньої політики навчального комплексу Юлія Боровик.

Однією з популярних і зручних форм ведення навчального процесу є дистанційна. У Національному університеті харчових технологій (НУХТ) її використовували впродовж останніх років у режимі відеоконференцій, і лише з початку цього навчального року вона набула системного характеру й стала постійним і звичним явищем.

У НУХТ вдосконалюють Центр дистанційного навчання - 1(68)

Швидшому впровадженню технологій дистанційного навчання в навчальний процес посприяли нові партнери навчального закладу – компанія TP-LINKTechnologiesCo, Ltd, співпраця з якою розпочалася в травні 2014 року і вже принесла свої перші вагомі результати. Завдяки прогресивному обладнанню, створеному й безоплатно наданому НУХТ компанією, студенти та співробітники вільно користуються всіма перевагами сучасних комунікацій.

Головний маркетинг-менеджер компанії TP-LINK Ігор Михаліцин розповів про діяльність компанії, презентував започатковані й впроваджені спільні проекти. Окремо він зупинився на посиленому контролі якості продукції компанії та розвитку співпраці між університетом та TP-LINK, детальніше розповів про Мережеву академію TP-LINK, заняття в якій розпочалися напередодні, й відповів на численні запитання присутніх.

Також учасники презентації наочно познайомилися з роботою Центру дистанційного навчання, вийшли на зв’язок і поспілкувалися в режимі онлайн із Полтавським регіональним навчально-науковим центром Національного університету харчових технологій.

За інформацією НУХТ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *