3 жовтня ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух зустрівся зі студентами-переселенцями зі сходу України. Зустріч була проведена задля того, щоб поцікавитися, як саме приймають гостей в університеті, чи все гаразд у гуртожитках та чи адаптувалась молодь до нових умов навчання.

На початку зустрічі ректор Пето Саух запевнив студентів, що всі проблеми, які існують на сьогодні в Україні, – тимчасові.

«Країна переживає складні часи, тому цей рік буде важким для нас усіх. Але ми мусимо змиритися і перетерпіти ці випробування. Якщо у вас виникають конфлікти чи проблеми, ви можете звернутися до міжнародного відділу або сміливо йти до мене. Ми допоможемо вам вирішити всі ваші питання», – наголосив ректор ЖДУ імені Івана Франка.

Під час зустрічі ректор Петро Саух запропонував вирішити питання зі статусом для студентів зі сходу. Адже зараз в університеті вони лише як слухачі, тому, аби скласти іспити, повинні їхати у свої рідні університети, в зону бойових дій. Проте ректор запропонував гостям стати повноправними студентами-франківцями. Якщо у молоді є бажання залишитися в Житомирському державному університеті, то керівництво може звернутися до міністерства та прийняти їх до себе на навчання. Варто зауважити, що цю пропозицію студенти зі сходу одностайно підтримали.

На завершення зустрічі ректор ЖДУ імені Івана Франка запросив студентів зі сходу до свого кабінету, де розповів історію вищого навчального закладу, ознайомив гостей із отриманими нагородами та показав проект розвитку ЖДУ імені Івана Франка.

Студенти подякували керівництву університету за доброту та гостинність, а також висловили вдячність за те, що ректор виділив час, аби поцікавитися як їх приймають в інститутах та факультетах ЖДУ імені Івана Франка.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу