Наступного року профінансують 11 наукових винаходів і розробок НАНУ, які стануть у пригоді міському господарству столиці. Таку заяву було зроблено під час наради щодо налагодження співпраці структурних підрозділів КМДА з науковими установами НАН України.

Перед нарадою Віталій Кличко відвідав виставку-презентацією наукових проектів установ НАНУ, готових до впровадження в міському господарстві, зокрема в сфері ЖКГ, охорони здоров’я, енергоефективності та енергоощадності, харчової промисловості, екології та транспорту.

«Київська міська адміністрація готова тісно співпрацювати з НАНУ, аби досягнення, відкриття та винаходи наших науковців були справді потрібні країні. А отже, застосовувалися і сприяли покращенню життя і добробуту киян та розвитку нашої столиці», – заявив Віталій Кличко.

На виставці було представлено 230 розробок, деякі з них уже активно використовуються і допомагають людям. Так, Інститут експериментальної патології, онкології та радіобіології ім. Р. Кавецького НАНУ презентував нову розробку – препарат на основі нанотехнологій для швидкого загоєння ран.  Партію медпрепарату вже передали до столичного військового госпіталю.

За матеріалами КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу