7 жовтня в ЖДУ імені Івана Франка вручили іменні стипендії шістьом студентам-відмінникам інституту філології та журналістики університету.

Цього дня голова Житомирської обласної ради Віталій Француз разом із фундаторами іменних стипендій Ольгою Сердюковою, Лесею Дорош-Мірошниковою, Зоєю Васильєвою та Володимиром Дебоєм ввосьме вручили іменні стипендії кращим студентам ННІ філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка за виявлені глибокі та ґрунтовні знання з предметів філологічного та журналістського напрямів.

Так, шестеро обдарованих і талановитих студентів-відмінників університету – Юлія Рижих, Яна Василюк, Юлія Білошицька, Катерина Рогозіна, Марія Галькевич, Оксана Супруненко – отримали від фундаторів такі стипендії: імені О. Ольжича – за виявлені глибокі та ґрунтовні знання українського літературного процесу, імені професора М. Никончука – за особливі успіхи у вивченні сучасної української діалектології, за найкращі успіхи у процесі вивчення слов’янських мов та зарубіжної літератури, за професійне використання набутих знань з філології на практиці, а також імені Василя Остапчука – за найкращі успіхи у процесі вивчення дисциплін видавничо-журналістського циклу.

Ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух подякував усім фундаторам іменних стипендій – голові Житомирської обласної ради Віталію Французу,  випускниці філологічного факультету Житомирського державного педагогічного інституту імені Івана Франка, керівнику товариства «Анна», заслуженому працівнику сфери послуг України Ользі Сердюковій, випускниці філологічного факультету Житомирського державного педагогічного інституту імені Івана Франка, підприємцю Лесі Дорош-Мірошниковій, директору філії «Відділення ПАТ «Промінвестбанк» в м. Житомирі Зої Васильєвій і члену опікунської ради університету Володимиру Дебою за підтримку ініціативи Інституту та фінансове сприяння кращим студентам.

Нагадаємо, що іменні стипендії призначаються рішенням дирекції Інституту на основі подання кандидатур студентів відповідними кафедрами за участю фундаторів стипендій. Усього за роки існування іменних стипендій ННІ філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка їх лауреатами стали 40 студентів-відмінників, які склали на «відмінно» не менше трьох останніх сесій поспіль.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу