Учні сумської загальноосвітньої школи № 17 організували двотижневу благодійну акцію на підтримку військових-учасників АТО під назвою «Подаруй частинку серця воїну», повідомляє сайт Міністерства оборони України.

Ініціаторами акції виступили педагогічний колектив і батьківський комітет школи, за сприяння заступника обласного військового комісара підполковника Олега Скічка та підполковника у відставці Ігоря Скібчика. Метою акції став збір коштів на придбання теплих речей для воїнів АТО.

У рамках акції діти написали листи бійцям, власноруч виготовили невеличкі сувеніри, подарунки, малюнки, серветки, а також провели благодійні ярмарки. У кожному класі було обладнано скриньки, куди кожен охочий міг внести добровільні пожертвування на потреби військових. А батьки учнів організували безкоштовну здачу крові для поранених в АТО військовослужбовців.

— До благодійної акції долучилися не тільки учні, а й їхні батьки. Активно відбулися конкурси на кращий малюнок, із написання листів солдату АТО, а також проведення концерту «Подяка українському солдату», — зазначила заступник директора навчального закладу з виховної роботи Наталія Немилостива.

На благодійний концерт учні запросили бійців військової частини, родичів військовослужбовців, які сьогодні виконують завдання в зоні проведення АТО на сході України, а також своїх рідних, друзів і знайомих. За час проведення акції дітям вдалося зібрати на потреби армії 16 тисяч гривень.

— Сьогодні вся країна протистоїть ворогу та єднається навколо головних цінностей — незалежності і свободи. Для хлопців на передовій дуже важлива підтримка з дому, особливо дітей, адже ваша віра і посмішка додають нам неабиякої сили і впевненості, — звернувся після концерту до учнів один з артилеристів, який прибув до Сум в короткострокову відпустку.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу