Міністерство освіти і науки України (Міносвіти) повідомляє, що загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади в різних регіонах України відвідують майже 70 тисяч дітей із числа ВПО. Через відсутність гарантій безпеки і недоступність неконтрольованих урядом територій, ЮНІСЕФ не в змозі перевірити, скільки шкіл наразі працюють у регіоні.

Попри ухвалення режиму припинення вогню та підписання сторонами конфлікту меморандуму з 9 пунктів 19 вересня 2014 року, серйозні порушення фіксуються майже щодня, а в деяких районах Донецької та Луганської області обстріли навіть інтенсифікувалися. Як наслідок, діти продовжують потерпати від затяжного конфлікту.

26 вересня до України прибуло 300 000 доз правцевого анатоксину. За допомогою нової прискореної процедури, розробленої ЮНІСЕФ та ВООЗ, країна змогла оперативно отримати прекваліфіковані вакцини. Місії ООН в Донецьку вдалося домовитися з фактичною владою територій, що контролюються антиурядовими силами, про гуманітарний доступ для полегшення доставки допомоги всім нужденним, зокрема дітям.

Станом на 3 жовтня кількість внутрішньо переміщених осіб (ВПО) збільшилася до 379 059.Щонайменше третина з них – діти.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу