Як відомо, 1 вересня майже 440 тисяч першокласників України почнуть навчання за новими Державними стандартами і програмами. По суті, цьогоріч стартує нова українська школа.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту продовжує серію нарад і семінарів у рамках підготовки до нового навчального року. Такий щільний графік зумовлений особливостями його початку. 9 липня заступник міністра Борис Жебровський провів нараду з керівниками 11 поліських районів Київської та Житомирської областей у смт Бородянка.

Окрім уже звичних питань щодо Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!», забезпечення навчального процесу комп’ютерною технікою, опанування інформаційно-комунікаційними технологіями, обговорювалися і специфічні проблеми поліських шкіл. Як було зазначено, на Поліссі надто скорочується учнівський контингент, є тенденція до старіння педагогічних кадрів. А також свої особливості в організації харчування дітей, підвезення тощо. Чимало уваги приділено і таким важливим темам, як земля і школа, соціальний захист і моральне стимулювання вчителя. На прикладі Бородянського району відзначено постійну увагу райдержадміністрації та депутатів місцевих рад до питань підготовки шкіл до нового навчального року.

Учасники наради ще раз підтвердили реальну користь від такого відкритого та цікавого спілкування.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу