Я – громадянин, я – патріот України! Стартував новий лідерський проект - 000313gyУ жовтні цього року за ініціативи органу самоврядування дітей та молоді «Лідерська нація» Макарівського району Київської області стартував новий лідерський проект «Я – громадянин, я – патріот України!», присвячений Дню Макарова.

Мета проекту – підвищення рівня громадянської свідомості, патріотизму, формування активної життєвої позиції кожного учня селища та району. У важливій і корисній для суспільства справі активістів лідерського руху Макарівщини підтримав селищний голова Олександр Іващенко.

Розпочалась реалізація проекту з лідер-квесту, учасниками якого стали команди старшокласників «Макарівська юнь» Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» і «Надія на майбутнє» Макарівського НВК ЗОШ І ступенів – районна гімназія». 

На кожній станції лідери-ведучі пропонували командам-учасницям виконати по 3-4 завдання. Так, на станції «Козацькому роду нема переводу» діти-лідери звільняли з полону товариша, переносили постраждалого, розбивали намет. На станції «Рідний Макарів очима дітей» юнаки та дівчата малювали банер «Макарівські діти єднають Україну!», у якому слід було втілити власне бачення ситуації в країні. На станції «Таланти твої, Макарівщино!» діти читали вірші про Україну та рідне селище тощо.

Під час проведення квесту діяв благодійний ярмарок зі збору коштів воїнам АТО.

За інформацією департаменту освіти і науки Київської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *