У “Львівській політехніці” побував відомий польський бізнесмен і меценат Гжегож Валюшевські. Візит цей аж ніяк невипадковий. Адже завдяки зусиллям пана Гжегожа в польському місті Гданську під час цьогорічних літніх канікул проходили стажування більше 10 студентів Національного університету “Львівська політехніка”. Це стало можливим також за сприяння Генерального консула Республіки Польщі у Львові професора Ярослава Дрозда.

Польського гостя, який є президентом і членом правління низки інвестиційних компаній, радо вітав ректор “Львівської політехніки” професор Юрій Бобало. Він подякував Гжегожу Валюшевські за фінансову підтримку місячного перебування львівських студентів у Гданську, а також за сприяння в їх скеруванні на стажування в різні фірми й установи міста.

Юрій Бобало також наголосив, що така цінна ініціатива польського мецената стане ще одним важливим чинником зміцнення дружніх стосунків між Україною і Польщею, а також між нашими науковцями і освітянами.

Гжегож Валюшевські розповів, як народилася ідея запросити львівських студентів до Польщі. Чимало доклався до цього і мер Гданська. Він відзначив старанність і добру фахову підготовку львів’ян, зокрема й мовну. Гість наголосив, що подібні акції триватимуть і надалі, а кількість запрошених студентів у наступні роки значно розшириться.

Своїми враження про перебування в Польщі поділилися львівські студенти, які представляли Інститут економіки та менеджменту, Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки, Інститут хімії та хімічних технологій, а також Інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму.

У зустрічі також узяли участь Генеральний консул Республіки Польща у Львові професор Ярослав Дрозд, консул Марцін Зіневич, перший проректор “Львівської політехніки” професор Володимир Павлиш і проректор із науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків університету професор Юрій Рашкевич.

Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *