Міністерство освіти і науки України виносить на громадське обговорення проект наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про конкурсний відбір оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів» (рубрика «Громадське обговорення»). Проект регуляторного акта передбачає затвердження Положення про конкурсний відбір оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів. 

Положенням про конкурсний відбір оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів визначаються принципи та процедура проведення конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів із навчальних предметів інваріантної складової Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою, а також мовами національних меншин (крім перекладних) і загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням навчальних предметів.

Проект наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про конкурсний відбір оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на сайті Міністерства.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

поштою за адресою – 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36;

електронною поштою за адресою – olena.dubovik@gmail.com.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу