У рамках Всеукраїнських екологічних заходів, з ініціативи науковців лабораторії «Екологія і освіта» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – професора Світлани Совгіри та доцента Ганни Гончаренко – проведено екологічну природоохоронну акцію «Посади ліс». До заходу долучилися викладачі природничо-географічного факультету, аспіранти, студенти 2 та 3 курсів, представник профкому університету Лариса Дерещук. Із боку працівників лісового господарства в заході взяли участь лісничий Собківського лісництва Петро Шевчук і помічник лісничого Олександр Дошка.

 

Акція проходила в 2 етапи і була спрямована на роз’яснення для широкої громадськості важливості й особливостей створення лісових насаджень, значення для суспільства професії лісівника, виховання у молоді шанобливого ставлення до природи.

Перший етап акції – висадження лісових культур – проведений на площі 3,5 га у Собківському лісництві Уманського лісового господарства (в кварталі 61). Під час проведення цього природоохоронного заходу було посаджено 8,5 тисячі саджанців дуба, вирощених у лісорозсаднику Собківського лісництва.

Другий етап акції проходив у самому лісорозсаднику Собківського лісництва (квартал 66). Природолюби висадили та прорідили 500 кущів самшиту.

Зароблені учасниками акції кошти перераховано для потреб військових.

Відділ зв’язків з громадськістю 

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу