З ініціативи студентської ради історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в Національному дендрологічному парку «Софіївка»  відбулася благодійна акція під назвою «ЧУЖОЇ ВІЙНИ НЕ БУВАЄ». Ця тема стала надзвичайно близькою для студентів, адже біда підступила дуже близько до наших родин, вона ятрить серця, зачіпає національні й особисті інтереси.

Організаційний комітет за участі представників студради, а також декана історичного факультету, доктора історичних наук, професора Тетяни Кузнець та директора Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України, доктора біологічних наук Івана Косенка ретельно та розважливо  підійшов до модерації програми історико-пізнавального квесту.

Програма заходу вийшла цікавою, вона містила завдання спортивно-краєзнавчого змісту, лотерею, дартс, фотосесію в національних строях. Викладачі й студенти факультету стали учасниками чотирьох команд: «Луг», «Січ», «Пласт», «Сокіл». Кожна з команд продемонструвала оригінальність вирішення завдань і кмітливість. Успішно виконала всі завдання конкурсу та першою дійшла до фінішу команда «Січ».

Студенти факультету в ході спільного дійства також провели благодійний ярмарок виробів ручної роботи із національною символікою та смачних страв. Отримані кошти було перераховано студенту 4 курсу історичного факультету Олексію Грабовенку, який із перших днів подій на Майдані перебував у Києві, а тепер продовжує свою патріотичну місію в батальйоні «Січ».

Відділ зв’язків з громадськістю

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу