Привітав і відрекомендував гостей перший проректор Національного університету “Львівська політехніка” професор Володимир Павлиш.  Нагадаємо, Вячеслав Брюховецький — почесний  президент Національного університету “Києво-Могилянська академія”, а  Данило Лубківський — заступник міністра закордонних справ України. Нещодавно він подавав заяву про відставку, оскільки не був згідний із відтермінуванням реалізації економічної частини Угоди про Асоціацію з ЄС. Але цю заяву залишили без розгляду.

Не дивно, що на цій зустрічі в актовій залі головного корпусу переважали студенти, які опановують напрями  міжнародної інформації та міжнародного підприємництва.

 В’ячеслав Брюховецький зазначив, що є довіреною особою Данила Лубківського, який балотується до Верховної Ради України по Личаківському виборчому округу № 118. І додав, що до політехнічних навчальних закладів має особливий пієтет, оскільки його перша освіта — технічна. А ще наголосив, що пишається тим, що має 5-й розряд слюсаря. Він нагадав, як багато було “технарів”, представників природничих наук серед творців Народного руху України, біля витоків  якого він теж  стояв.

В’ячеслав Брюховецький вважає, що до нового парламенту мають прийти молоді люди із сучасним мисленням, вільні від стереотипів радянського минулого. Звертаючись до молодих людей, сказав: “Колись і ваші діти запитають: “Кого ж ви обирали до влади?”

 Зазначимо, що вся родина Лубківських – дипломати. Глава сімейства, лауреат Шевченківської премії, поет Роман Лубківський, був послом України в Чехословаччині та Чехії. Перебував на дипломатичній службі і його старший син Маркіян — нині радник голови СБУ.

 Данило Лубківський відповів на численні запитання студентів. Він рішучий прихильник вступу України до НАТО і припинення участі України в СНД. Дипломат переконаний, що Україна неодмінно стане повноправним членом Європейського Союзу. На запитання про Мінські угоди відповів дипломатично, що час покаже, але засвідчив свою підтримку мирного плану Президента України Петра Порошенка щодо припинення війни на Донбасі.

На завершення В’ячеслав Брюховецький попросив студентську молодь “Львівської політехніки”  “не проспати вибори”, а засвідчити свою активну громадянську позицію.

            Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу