Із 14 до 16 жовтня 2014 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» Міністерство освіти і науки України спільно з Національною академією наук України та за участі представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, вищих навчальних закладів, наукових установ, неурядових організацій проводить інформаційно-комунікативний захід «Науково-технологічне забезпечення оборонно-промислового комплексу України».

У заході візьмуть участь провідні вчені наукових установ і вищих навчальних закладів, інженери та конструктори державних підприємств, керівники міністерств, національних академій наук, представники бізнесових кіл, волонтерських організацій, посли та працівники посольств іноземних держав в Україні, зокрема міністр освіти і науки Квіт С. М., заступник міністра оборони, генерал-лейтенант Ліщинський О. І., перший віце-президент НАН України, академік НАН України Наумовець А. Г., заступник генерального директора Державного концерну «Укроборонпром» Уруський О. С., директор Національного інституту стратегічних досліджень, академік НАН України Горбулін В. П., директор Інституту біохімії ім. О. В.Палладіна НАН України, академік НАН України Комісаренко С. В., інші відомі вчені, управлінці, виробничники.

Основним завданням заходу є визначення потенціалу перспективних вітчизняних розробок і технологій, спрямованих на забезпечення Збройних сил України сучасним вітчизняним озброєнням, технікою, устаткуванням та обладнанням, необхідним для ефективної оборони країни; виявлення перспективних напрямів наукових досліджень для забезпечення потреб оборонно-промислового комплексу.

У рамках заходу будуть представлені наявні зразки продукції для оборонно-промислового комплексу, завершені проекти, готові до впровадження у виробництво та перспективні дослідно-конструкторські роботи за тематичними напрямами: високоточна зброя, індивідуальний захист, прилади та системи інфрачервоного діапазону, високоточне позиціонування цілей та об’єктів тощо, а також буде проведено наукові дискусії з питань комплексного забезпечення потреб Збройних сил України.

У рамках ділової програми заходу його учасники зможуть обмінятися практичним досвідом у сфері науково-технічного співробітництва в оборонно-промисловій сфері, обговорити спільні проблеми та нагальні питання, знайти нових партнерів і клієнтів, закласти фундамент для майбутнього розвитку бізнесу.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу