На спортивній базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова Державного університету телекомунікацій було проведено спартакіаду серед школярів міста, присвячену героїчним захисникам незалежності нашої Батьківщини — учасникам АТО, а також 100-річчю військового інституту.

У змаганнях узяли участь представники із 26 шкіл, загальною кількістю майже 250 учасників.

На відкритті спартакіади перед присутніми з вступним словом виступив начальник Житомирського військового інституту генерал-майор Юрій Даник.

— Ви повинні брати приклад із військовослужбовців Збройних сил України, які в непростий для країни час виборюють для рідної держави щасливе майбутнє, — наголосив генерал-майор Юрій Даник.

Змагання проводили з таких видів: естафета 4?200 м, біг на 400 м, підтягування на поперечині, метання гранати на точність і біг на 800 м.

У перервах між стартами спортсменам і гостям було продемонстровано дефіле військового оркестру, епізод бою з використанням безпілотного літального апарату, показові виступи з рукопашного бою, проходження курсантами етапів воєнізованої естафети та подолання смуги перешкод.

Усі переможці та призери в особистому й командному заліку були нагороджені медалями та грамотами.

Спортивне свято закінчилося пригощанням гостей смачною армійською кашею.

За інформацією Міністерства оборони України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу