Виплатити матеріальну допомогу студентам, які прибули з Донецької та Луганської областей і родини яких опинилися в складних умовах у зв’язку зі збройним конфліктом, вирішили на спільному засіданні ректорату і студентської ради Запорізького державного медичного університету (ЗДМУ).

Для цього медуніверситет виділив майже 130 тисяч гривень. 167 студентів, незалежно від форми навчання,  отримали по 730 гривень. Цьогоріч до Запорізького державного медичного університету вступило понад 200 абітурієнтів із Донбасу. Ще майже стільки ж студентів Донецького та Луганського медичних університетів стали вільними слухачами у ЗДМУ.

Усім студентам із Донбасу надали місця в гуртожитках, також гуртожитки запропонували й вільним слухачам (вони можуть безкоштовно користуватися інтернетом,  бібліотечними ресурсами університету).

Попри те, залишається чимало невирішених запитань, які хвилюють вільних слухачів. Тому ректор ЗДМУ, професор Юрій Колесник ініціював із ними зустріч, на яку прийшли і проректори, декани факультетів. Основні запитання, що цікавлять молодь, були про можливість продовження навчання в ЗДМУ вже як студентів, про ліквідацію академічних заборгованостей, про розподіл і отримання дипломів. На всі запитання учасники зустрічі отримали вичерпні відповіді.

Ректор закликав викладачів толерантно і зважено ставитися до студентів із Донбасу, зважати на їхній морально-психологічний стан. А студентів – зосередитися на навчанні.

За інформацією ЗДМУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу