В одній із львівській шкіл учасники системи воєнізованих ігор молоді (СВІМ) провели для школярів військово-спортивні змагання та показову сюжетну гру, які супроводжувалися сучасними екстремальними рольовими іграми з військово-патріотичною тематикою.

Традиційно вже усі заходи в державі розпочинаються з виконання державного гімну та хвилини мовчання за загиблими. На відкритті заходу директор школи зазначив, що молоде покоління – це кандидати в майбутні захисники Вітчизни, тож уже зі шкільних лав діти повинні усвідомлювати, що повинні захищати свою землю, мову, незалежність і культуру.

 Головною метою діяльності цієї організації є формування досконалого молодого потенціалу для побудови і розвитку сильної незалежної держави, виховання підлітків у дусі патріотизму. Тут діти згуртовані спільними ідеалами, а саме: незмінне слідування вченню християнської віри; дотримання національних традицій свого народу; любов до своєї батьківщини; перемога над недосконалістю завдяки всебічному та цілісному розвитку інтелектуальних, психофізичних і духовних сил свого організму.

 На захід були запрошені начальник кримінальної міліції у справах дітей Управління МВС України на Львівській залізниці підполковник міліції Ігор Чердак, головний спеціаліст відділу освіти Львівської ОДА Юрій Савчин, представник Львівського обласного військового комісаріату Дмитро Диленко, а також директори шкіл, учні, батьки, гості та журналісти.

  Із вітальною промовою до учасників навчань звернувся начальник кримінальної міліції у справах дітей Управління МВС України на Львівській залізниці Ігор Чердак, він зазначив, що такі показові навчання для учнів школи є необхідними, аби молодь усвідомила свої обов’язки перед державою.

   Надалі керівник організації СВІМ Назар Дума віддав наказ розпочати навчання учнів. Діти із нетерпінням чекали цієї миті, адже хотіли якомога швидше постріляти з різної зброї, позмагатись між собою у виконанні нормативів.

   Створені для дітей ігри були наповнені високою емоційністю, екстримом, хлопці опинялися в умовах, коли треба виявляти мужність, відвагу, взаємовиручку. До таких суто «чоловічих ігор» приєднувались і дівчата, які виконували нормативи на рівні з хлопцями.

Учні спробували себе як снайпери, медики-рятувальники, сапери, розвідники, десантники. Потяг молоді до зброї був очевидним. Фінальним акордом навчань стала презентація учасниками СВІМу так званого бою з терористами. Відповідно до легенди, терористи захопили цінний багаж (призи переможців змагань). Завдання бійців – знешкодити бункер терористів і повернути багаж. Кожен із команди бійців зайняв позиції для стрільби зі снайперських гвинтівок, автоматів, кулемета, гранатомета та базуки – і бункер було знешкоджено.

 Емоції учнів зашкалювали, всі були в захваті від побаченого. Кращих учнів, які виконали нормативи першими, нагородили подарунками, проте найкращим подарунком для дітей стала власне організація для них такого корисного та екстремального дозвілля.

На завершення заходу кожен охочий міг підкріпитися стравами польової кухні.

 Підрозділ зв’язків з громадськістю

УМВС України на Львівській залізниці

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу