Учора Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського вшанував учасників бойових дій АТО. Під час заходу відбулося урочисте вручення благодійної та матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та 5-го загону батальйону територіальної оборони, до складу якого ввійшли студенти та співробітники університету.

Ректор МНУ імені В. О.Сухомлинського В. Д. Будак подякував учасникам АТО за захист країни, за гідне виконання свого військового обов’язку та побажав усім військовим і населенню держави мирного неба над головою.

У свою чергу, голова первинної профспілкової організації студентів МНУ імені В. О. Сухомлинського О. М. Олексюк, за ініціативи якої 10 жовтня 2014 року профком студентів організував благодійний традиційний «Осінній бал», звернулася до присутніх зі словами підтримки та вдячності.

Зазначимо, що за кошти, отримані від продажу запрошень на «Осінній бал» (5300 грн) було придбано 9 військових рюкзаків, теплий одяг для батальйону «Фенікс» 79-ї окремої аеромобільної бригади, а також профком студентів закупив та офіційно передав 5-му загону батальйону територіальної оборони 5 кевларових касок, 10 бронежилетів V ст. захисту на суму 52 250 грн і надав матеріальну допомогу учасникам АТО – випускникам університету.

Спільними зусиллями викладачів, співробітників і студентів було зібрано майже 120 тис. грн. Викладачі та співробітники на зборах трудового колективу вирішили пожертвувати 5 % місячного заробітку на підтримку військових. За ці кошти здійснено закупівлю військового спорядження для батальйону територіальної оборони, 79-ї окремої аеромобільної бригади, мінометної батареї батальйону «Фенікс» 79-ї окремої аеромобільної бригади, Національної гвардії на суму майже 60 000 грн. Крім того, профкомом співробітників МНУ імені В. О. Сухомлинського на чолі з В. М. Січком закуплено 2 генератори (16 000 грн) для підтримки електропостачання та зв’язку у зоні АТО, вогнегасники (8 000) на блокпости Миколаївської області  тощо.

Також під час заходу передано матеріальну допомогу батькам поранених військових-випускників університету Віталію Андрєєву та Сергію Устименку. На честь студентів і співробітників, які загинули при виконанні військового обов’язку в зоні бойових дій антитерористичної операції, планується встановлення меморіальної дошки на території навчального закладу, зокрема, кафедри військової підготовки. Перше ім’я, викарбуване на цій дошці, буде іменем Євгена Трохимчука, який героїчно загинув у зоні АТО, а його батькам буде надано матеріальну допомогу.

Викладачі, співробітники та студенти МНУ імені В. О.Сухомлинського й надалі планують проводити різноманітні благодійні акції, аби сприяти підтримці української армії.

За інформацією прес-центру МНУ імені В. О. Сухомлинського

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу