0 460
Сьогодні цілуєшся, а завтра… батьківщину продаси? 10 Липня, 2012 Педагогічна Преса

Духовне управління мусульман Казахстану звернулося до молоді республіки із закликом не брати участі в конкурсі поцілунків, що має відбутися в Астані. Муфтії назвали “марафон поцілунків” “масовою безсоромністю” і закликали молодь не брати в ньому участі .

“Ми закликаємо казахстанців бойкотувати запланований на 13 липня конкурс поцілунків, де казахстанській молоді пропонується вдатися до прилюдного цілування, щоб потрапити до Книги рекордів Гіннесса”, – цитує портал “Інтерфакс-Релігія” текст звернення муфтіяту, розміщеного на сайті Центральної мечеті Алма-Ати.

Організатор цього заходу, за інформацією муфтіїв, раніше влаштовував в Астані “змагання з роздягання, але, мабуть, цього йому виявилося замало, і тепер він хоче зробити наступний крок на шляху до розбещення молоді”.

“Але все-таки, якщо їй (молоді) з причини молодості і надлишку гормонів це здається чимось кумедним, донести до неї протилежне повинні старші, якщо вони не хочуть, щоб їхні діти й онуки влаштували в цей день масову безсоромність, яка для багатьох з них може не обмежитися поцілунками, і для кожного з них стане ще одним кроком до втрати цноти, моральності й сорому”, – йдеться у зверненні Духовного управління мусульман.

Його автори нагадують, що Коран сповнений безліччю попереджень про важливість збереження моральності в суспільстві та згубні наслідки розбещеності та безпутності. “Не варто вважати, що нечестя, яке чиниться людством, минає безслідно і не становить загрози. Все це до певної межі, після чого нам нікого буде звинувачувати, окрім самих себе”, – пишуть представники муфтіяту.

Планується, що марафон поцілунків стартує 13 липня в Астані. Згідно із задумом організаторів конкурсу, пари, що цілуються, будуть змінювати одна одну через дві – три години протягом декількох днів.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *