Національний університет “Львівська політехніка” відвідали міжнародні спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ліза Руссо і Власта Брклячіч.

Вітаючи гостей, ректор “Львівської політехніки” професор Юрій Бобало наголосив, що така поважна міжнародна інституція, як Організація з безпеки та співробітництва в Європі відіграє важливу роль у врегулюванні конфліктної ситуації на сході України. Особлива увага в цьому сенсі приділяється роботі з біженцями із Криму, Донецької та Луганської областей. Прийняла їх і “Львівська політехніка”. Це студенти, переведені з інших ВНЗ, а також цьогорічні вступники. До речі, загальна кількість таких студентів-біженців, які зараз навчаються в університеті, становить понад 200 осіб. Це найбільше з усіх вищих навчальних закладів Львова.

Міжнародні спостерігачі ОБСЄ поцікавилися умовами перебування студентів у “Львівській політехніці” й отримали вичерпні відповіді.

Ректор університету Юрій Бобало розповів гостям про історію й традиції “Львівської політехніки”, яка цьогоріч відзначає своє 170-річчя, про нинішні досягнення в науково-освітній сфері, зачепив і питання реалізації положень нового Закону України про вищу освіту тощо. На завершення розмови, яка пройшла в дружній  і щирій атмосфері, він побажав Лізі Руссо та Власті  Брклячіч успішного проведення моніторингової місії в Україні.

            Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

 

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу