Луцький НТУ – на Європейському економічному конгресі -У Польщі  проходив IV Європейський конгрес малих і середніх підприємств. Захід  організовано Польським агентством розвитку підприємництва, Польською господарською палатою та Міністерством економіки Польщі. Участь у конгресі взяли єврокомісар у справах промисловості і підприємництва Фердінандо Неллі Ферочі, президент регіональної Торгово-промислової палати в Катовіце Тедеуш Доночік, воєвода Сілезії Петро Литва, мер міста Катовіце Петро Ушок.

Засвоювали досвід закордонних колег і представники регіональних бізнес-асоціацій України. У складі української делегації – випускник Варшавського Міжнародного інституту менеджменту та маркетингу, докторант Католицького університету, кандидат історичних наук, доцент кафедри менеджменту та маркетингу Луцького НТУ, а також завідувач сектору державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Олег Савчук, з яким вдалося поспілкуватися після повернення до України.

Учасники конгресу обговорювали чимало питань, пов’язаних із розвитком малого та середнього бізнесу в Європі. Проте, як зазначає Олег Анатолійович, основним було питання впровадження інноваційних технологій: «Майбутнє залежить від ступеня введення інновацій – найперше в економіці та освіті. На жаль, сьогодні інноваційна політика в Україні є більше явищем теоретичним, аніж практичним. Тому необхідно співпрацювати з тими країнами, які вже пройшли такий етап і зараз залучають максимум венчурного капіталу для розвитку інноваційного бізнесу».

Як освітянин і викладач Луцького НТУ Олег Анатолійович першою інновацією в межах освіти вважає розширення автономії навчального закладу, що необхідно для посилення міжнародної та міжгалузевої співпраці. До того ж, ВНЗ може брати участь у створенні свого інноваційного підприємства.

«Нам важливо отримувати досвід країн Європи, особливо країн близького зарубіжжя. Ще важливішим це стане тоді, коли буде підписана угода з ЄС. Перспектива стає реальністю», – наголосив науковець.

За інформацією Луцького НТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *