Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля зайняли призові місця на Міжнародному XII Конкурсі «Аси комп’ютерного 3D-моделювання».

Усього на конкурс було представлено 186 проектів із понад 80 вищих навчальних закладів України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан і Республіки Молдова. Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля був представлений двома проектами студентів кафедри «Машинобудування, верстати та інструменти» (завідувач – Володимир Соколов).

У найпрестижнішій «важкій» ваговій категорії (понад 1000 деталей) срібним призером став далівець Іван Сухорутченко. Його проект «Консольно-фрезерний верстат з ЧПК на базі моделі СВМ1Ф4» визнаний як «видатне досягнення» в області 3D-моделювання.

Робота студента Віталія Журавльова «Багатоопераційний верстат із шестишпіндельною револьверною головкою СФ16МФ3» стала бронзовим призером у категорії від 200 до 1000 деталей. За підсумками конкурсу цей проект визнано одним із найбільш цікавих і професійно виконаних. Обидва проекти виконані в рамках практичної частини магістерських робіт зі спеціальності «Металорізальні верстати та системи».

Крім того, в рамках конкурсу Віталій Журавльов та Іван Сухорутченко успішно пройшли тестові випробування і стали сертифікованими фахівцями з інтегрованої САПР КОМПАС-3D. Науковий керівник проектів далівців – професор кафедри машинобудування, верстати та інструменти, кандидат технічних наук Олег Кроль.

За підсумками конкурсу за перемогу Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля отримав подарункові сертифікати на придбання професійного 3D-принтера.

Нагадаємо, що Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля до стабілізації ситуації в регіоні переміщений із Луганська до Сєвєродонецька і продовжує свою роботу в очній або заочній (дистанційній) формі навчання.

За інформацією СНУ імені Даля

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу