Учора з робочою поїздкою ЖДУ імені Івана Франка відвідав капітан-лейтенант, другий секретар Посольства Республіки Індія в Україні Ракеш Наїн.

Під час офіційного візиту другий секретар Посольства Республіки Індія в Україні зустрівся з ректором університету Петром Саухом. На зустрічі було обговорено низку питань щодо умов навчання та проживання в ЖДУ імені Івана Франка студентів з Індії, їхнього дозвілля, спортивного та культурного життя, а також говорили про подальшу співпрацю в різних напрямах діяльності університету.

«Студенти Саху Ашіс і Сіед Рахіл дуже задоволені умовами проживання, спілкуванням зі студентами університету та рівнем викладання. Однак, хотілося б, щоб їх більше долучали до дозвілля університету», – зауважив другий секретар Посольства Республіки Індія в Україні Ракеш Наїн.

Ректор університету ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух зауважив, що студенти з Індії, які навчаються на першому курсі Інституту іноземної філології, з перших днів активно заявили  про себе.

«Навіть виявили бажання працювати разом із волонтерами університету в місцевому Житомирському військовому шпиталі. Для нашого університету дуже важливо, що студенти з Індії обрали для навчання саме ЖДУ імені Івана Франка. Кількість іноземців не тільки додає вишу іміджу і престижу, а й точно свідчить про високий рівень навчання, про потужний професорсько-викладацький склад, про чудові умови життя, навчання, культурного та спортивного розвитку студентів. Ми шануємо багаторічні традиції та звичаї університету, завжди гостинно чекаємо та приймаємо у своїх стінах студентів із різних країн світу», – наголосив ректор Петро Саух.

 

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу