Студенти-банкіри роблять світ яскравим -

Студенти ДВНЗ «Українська академія банківської справи Національного банку» України вийшли у фінал творчого конкурсу в рамках проекту «Сходинки до Європи». Конкурс передбачає створення естетичного та креативного середовища в Сумах через перетворення вуличних сходинок на яскраві та цікаві об’єкти міської архітектури.

До уваги організаторів конкурсу – ГО «Центр європейських ініціатив» (м. Суми) – булоСтуденти-банкіри роблять світ яскравим - 696
 запропоновано 25 проектних ескізів від творчої молоді міста. Зазначимо, що серед 18 фіналістів – дві роботи студентів академії:
«Книги – це сходинки до омріяного майбутнього», автори – Світлана Матюшенко та Яна Нестеренко; «Кольори навколо нас», автор – Валерія Зубкова.

Конкурсна комісія вирішила покласти в основу художнього перетворення сходинок у центральній частині міста ескіз студентки академії Валерії Зубкової. Втілений малюнок Валерії стане об’єктом стріт-арту м. Суми.

Валерія зазначила, що запропонувала кольорові сходинки саме тому, що кожен колір має певну символіку, властивості і магічну силу. На її думку, «фарби – це метафори певних значень, вони мають свою мову, так само як квіти, сни або знаки зодіаку».

За інформацією Української академії банківської справи

Національного банку України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *