Навчальні заклади області поповнились новими педагогічними працівниками. На учительські посади працевлаштовані четверо мешканців Донецької та Луганської областей. Один педагог нині працює у  Клеванській спеціальній  школі-інтернат № 1  І-ІІІ ступенів, ще один мешканець  східних областей отримав роботу в Рівненській Малій Академії Наук учнівської молоді,  решта  працюють у загальноосвітніх навчальних закладах Рівного.  

За оперативними даними відділів, управлінь освіти районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, загальна кількість дітей дошкільного віку, які вимушено переїхали до Рівненщини  з АР Крим і районів проведення АТО та які зараховані до дошкільних навчальних закладів, становить 92 особи.

Кількість дітей, які на сьогодні навчаються в ЗНЗ Рівненщини, становить 485 осіб. Найбільше школярів, які внутрішньо переміщені, навчаються в Рівному.

До вищих навчальних закладів області вступили 23 абітурієнти.

До ПТНЗ області вступили 11 учнів і переведено на навчання одного учня.

У гуртожитках вищих і професійно-технічних навчальних закладів, окрім внутрішньо переміщених студентів, проживають 43 особи з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

За інформацією управління освіти і науки

Рівненської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу