Учора в актовій залі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка розпочала роботу традиційна VІІ Міжнародна наукова конференція пам’яті Анатолія Миколайовича Лапутіна «Актуальні проблеми фізичного виховання та спорту».

Пленарне засідання відкрив член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, ректор ЧНПУ імені Т. Г.Шевченка Микола Носко. Він привітав учасників і гостей із початком роботи конференції, наголосив на тому, що цей захід щороку збирає фахівців, відданих шляхетній справі, адже це чудова нагода для спеціалістів і науковців галузі обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, відкриттями.

Також із вітальним словом до присутніх звернулася кандидат філологічних наук, доцент Лапутіна Олександра Олександрівна.

У конференції взяли участь 128 науковців з України, Республіки Білорусь та Республіки Польща.

Продовженням роботи науково-практичної конференції стали секційні засідання. Учасники конференції у своїх доповідях та під час дискусій розкривали актуальні проблеми сучасної біомеханіки фізичного виховання і спорту, теорії та методики фізичного виховання і спорту, педагогіки, питання освіти в Україні, обмінювалися думками щодо їх вирішення. Склад міжнародної конференції був представлений не лише відомими науковцями, а й тренерами дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста. Саме вони впроваджуватимуть у практичний тренувальний процес результати досліджень біомеханіки спорту.

Загалом свої наукові статті презентували 17 докторів наук, 32 кандидати наук і 37 аспірантів.

Конференція продовжує свою роботу і закінчиться 17 жовтня секційними заняттями.

За інформацією Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу