Досвід боротьби із старінням можна запозичити в Ульмському університеті - 6Перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма в рамках участі у Конференції міністрів з питань наукових досліджень Дунайського регіону відвідав Ульмський університет у м. Ульм (Федеративна Республіка Німеччина).

Цей виш є відносно молодим, адже заснований у 1967 році як медично-технічний університет. Нині – це сучасний потужний навчальний заклад, де на 4-х факультетах навчаються 8 700 студентів. Крім основного медичного факультету, де навчається 35 % студентів, в університеті діють факультети природничих наук, інженерії і комп’ютерних технологій та факультет з математики і економіки.

Територія університету об’єднана в наукове місто з окремими військовим госпіталем та дитячою онкологічною клінікою, дослідницькими інститутами та двома бізнес-парками з представництвами таких компаній, як: Daimler, Siemens, Nokia.

Основна наукова та дослідницька діяльність університету здійснюється за наступними напрямами:

– перетворення та зберігання енергії (альтернативні джерела енергії);

– гематологія/онкологія;

– старіння/руйнування та відродження;

– управління ризиками та страхуванням;

– робототехніка;

– технології квантування.

Річне фінансування Ульмського університету складає близько 77 мільйонів євро.

Під час візиту Євген Суліма зустрівся з президентом Ульмського університету Карлом Іохимом Ебелінгом (Karl Joachim Ebeling).

На зустрічі обговорювалися питання щодо налагодження контактів з провідними університетами України та Ульмським університетом. А Євген Суліма пообіцяв сприяти у встановленні таких відносин, адже це зміцнить кооперацію в науковій, освітній, інноваційній діяльності вищих навчальних закладів України та Німеччини, а також сприятиме у створенні сприятливих умов для стажування та обміну студентів країн Дунайського регіону.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Досвід боротьби із старінням можна запозичити в Ульмському університеті - 22

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *