Виставка «Щедрість рідної землі» проводиться щорічно за підтримки Одеської обласної державної адміністрації на базі Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання з метою демонстрації кращого передового досвіду в освітній і виховній галузях еколого-натуралістичної роботи серед педагогів та учнівської молоді Одеської області.

Захід підбиває підсумки роботи педагогів області та їхніх вихованців за 2014 рік і висвітлює роботу молоді у практичних природоохоронних акціях, освітніх екологічних проектах, трудових акціях і дослідно-експериментальній роботі еколого-натуралістичного спрямування.

У роботі виставки взяли участь 25 районів області, райони м. Одеси та міста області.

Експозиція виставки складається з розділів, що передбачають висвітлення основних напрямів еколого-натуралістичної творчості та участь юннатів у різних обласних і Всеукраїнських заходах.

На виставці відбулася презентація досягнень еколого-натуралістичної роботи. Кращі юннати Одеської області та міста Одеси представляли еколого-натуралістичну роботу своїх районних і міських закладів освіти.

Переможцями виставки стали Котовська міська станція юних натуралістів і Болградський районний центр дитячої та юнацької творчості.

Вітаємо переможців!

Управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу